Грібаускайте закликала Зеленського «розчавити» олігархічну систему

Зустріч Президента України Володимира Зеленського і президента Литви Далі Грібаускайте. Фото: president.gov.ua/Микола Лазаренко

Президент Литви Даля Грібаускайте закликала Президента України Володимира Зеленського «розчавити» вкорінену в Україні олігархічну систему.

Про це свідчить поширений президентською прес-службою аудіозапис, інформує DELFI.

«Новий Президент (України, – ред.) хоче зміни, його пов’язують з великими надіями людей. Тому ці зміни можливі, якщо люди його підтримають, і, зрозуміло, якщо цей Президент буде здатний скористатися цією підтримкою, буде здатний скористатися ситуацією, що склалася і розчавити нарешті олігархічну систему, яка була створена і діє в Україні майже 30 років», – сказала Грібаускайте.

Вона зазначила, що Україна зараз знаходиться на роздоріжжі – «у неї дуже багато викликів, але і величезних можливостей».

Грібаускайте підкреслила, що Литва послідовно і принципово підтримує українців, твердо підтримує суверенітет і територіальну цілісність України, надає всебічну підтримку.

За словами президента Литви, обравши Зеленського, українці висловили тверде прагнення жити в європейській державі зі стандартами європейської демократії, верховенством закону, прозорості та прав людини.

«Тому особливо важливо подолати корупцію, забезпечити прозору діяльність державних інститутів, судів і охорони права, західну культуру бізнесу, здійснити реформу енергетичного сектора, підвищити енергетичну безпеку і реалізувати інші важливі реформи», – додала Грібаускайте.

Нагадаємо, що 20 травня новообраний Президент України Володимир Зеленський приніс присягу на вірність Україні і приступив до виконання обов’язків Президента України.

На церемонії інавгурації була присутня президент Литви Грібаускайте. У той же день вони провели в Києві двосторонню зустріч.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...