Новини » Львів 21 травня, 2019, 16:09
Голова ЛОДА подякував депутатам облради за співпрацю і вибачився
Голова Львівської ОДА Олег Синютка. Фото: facebook.com/olha.mateychyk
Голова Львівської ОДА Олег Синютка. Фото: facebook.com/olha.mateychyk

Голова Львівської ОДА Олег Синютка, який йде з посади¸ подякував депутатам Львівської облради за співпрацю упродовж терміну його перебування на цій роботі.

Про це 21 травня повідомив кореспондент IA ZIK.

О.Синютка взяв слово на сесії облради після доповіді його першого заступника про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівщини на 2018 рік.

О.Синютка подякував депутатам за спільну роботу, попросив вибачення за незавершені справи, не до кінця виконані обіцянки.

«Думаю, мешканці Львівщини могли побачити результати нашої роботи. Ні дороги, ні школи, ні садочки не з’явились би, якби тут, у залі, був розбрат», – сказав О.Синютка.

Він підкреслив, що «рецепт успіху Львівщини – єдність». «Боюсь загадувати, бо в країні, як завжди це буває в перехідний період, турбулентність. Думаю, у цій сесійній залі будуть прийматися рішення, від яких буде залежати не тільки доля Львівщини, а й всієї країни. Бо вся країна дивиться на Львівщину», – додав О.Синютка.

Понад чотири роки на посаді голови ЛОДА О.Синютка назвав найкращими у своєму житті. Депутати подякували очільнику області за роботу оплесками і стоячи.

Перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський прозвітував на сесії Львівської облради про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівщини на 2018 рік.

Як позитивні показники Р.Замлинський відзначив зростання розвитку промисловості, створення 5 тис. нових робочих місць, зростання експорту продукції. Повідомив, що середня зарплата в області становить 8900 грн, хоча зазначив, що багато роботодавців виплачують зарплати «в конвертах».

Депутати запитували про сміттєву проблему Львова, Червонограда, зарплатні борги шахтарів. Звіт про виконання програми оцінили на «задовільно».

Як повідомлялося, голова Львівської ОДА Олег Синютка пішов у відпустку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 11:40 :28