live
Новини » Політика 1183 Читать эту новость на русском

Декларація Зеленського: квартира в Британії і Криму, вілла в Іспанії і валізи готівки

Президент України Володимир Зеленський. Фото: EPA-EFE/ANDRII NESTERENKO

Президент України Володимир Зеленський оприлюднив декларацію про доходи за 2018 рік, в якій вказав віллу в Італії, квартири в Києві і Криму.

Декларацію опублікувало НАЗК 20 травня, повідомляє ПЛ.

Зеленський володіє житловим будинком площею 353,5 кв. м і земельною ділянкою площею 1200 кв. м в Іванковичах під Києвом, а також квартирою в Києві (131,9 кв. м). Крім того, він числиться співвласником ще двох київських квартир разом з братами Шефір.

Дружині президента належить квартира в Лівадії і квартира в Києві. Також подружжя Зеленський орендують квартиру площею 91,9 кв м у Великобританії.

Також Зеленський вказав ще одну квартиру в Києві, яка зареєстрована на кіпрську компанію Aldorante Limited, а в Італії на San Tommaso S.R.L зареєстрований житловий будинок. У декларації за 2017 рік італійське маєток Зеленський не вказував.

Крім того, у президента з дружиною в Грузії є п’ять готельних номерів, вони вказані як об’єкти незакінченого будівництва.

У минулому році Зеленський заробив 9,71 млн, його дружина – 4,91 млн гривень. Готівкою президент тримає $ 190 тисяч, 107 тисяч євро, а перша леді – 150 тисяч гривень. На рахунках у ПриватБанку президент зберігає $ 440 тисяч і 1 млн гривень.

У декларації зазначено два автомобіля – Range Rover 2016 року випуску і Mercedes Benz 2014 року випуску.

Президент також вказав ряд фінансових зобов’язань – кредит на 200 тис. гривень в ОТП Банку, кредит на 400 тис. гривень в Приватбанку і позику на 1,8 млн фунтів в Film Heritage inc.

Зеленському належать компанії «Кіноквартал» і «Студія Квартал-95». Також Зеленський володіє акціями компаній, зареєстрованих на Кіпрі

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...
Loading...
Loading...