Новини » Події 21 травня, 2019, 1:03
Бойовикам на Донбасі влаштували «кару небесну»

На окупованих територіях Луганської області група невідомих в ході півгодинної операції знищила 21 одиницю техніки бойовиків.

Про це гаписав на своїй сторінці у Facebook волонтер Юрій Мисягін.

«У Луганській області, в зоні відповідальності 54-ї механізованої бригади, невідома «Третя Сила», провівши швидку операцію, знищила і вивела з ладу 21 одиницю гусеничної і колісної техніки супротивника», – повідомив волонтер.

Він зазначив, що операція була призначена під час «перезмінки» у рядах «народної міліції ЛНР», тому техніку практично ніхто не охороняв.

«Вся колісна і гусенична військова техніка стояла практично скопом в одному місці – саме в цей момент прийшла небесна кара... невідома «Третя сила» невідомим калібром протягом 35 хвилин по черзі працюючи з різних місць, знищила, пошкодила і вивела з ладу: КАМАЗ, УРАЛ, МТЛБ – 2 шт., МТЛБ з ЗУ – 2 шт., автотранспорт (таблетки, УАЗи) – 15 автомобілів», – зазначив він.

На думку Мисягіна, зазначена операція повинна увійти в історію війни на Донбасі в якості однієї з найуспішніших в рамках оборони України від гібридних підрозділів бойовиків і регулярної російської армії.

«Упевнений, що ця успішна бойова операція увійде в історію війни на Донбасі. І ми з часом дізнаємося всіх, хто її розробив і успішно здійснив», – підкреслив він.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 16:35 :14