Новини » Політика 21 травня, 2019, 5:27
Баланси між Порошенком і Аваковим: Щодо справи Аллерова йшли тривалі домовленості, – Бутусов
ZIK
ZIK

Затриманий екс-командувач Нацгвардією Юрій Аллеров був відповідальним за вибудовування стосунків між Петром Порошенком та Арсеном Аваковим, йому потрібно було шукати баланси. Тільки-но Порошенко втратив владу, розслідування щодо Аллерова дуже швидко потрапило до НАБУ.

Про це в ефірі програми «Гра у класику» на телеканалі ZIK заявив журналіст Юрій Бутусов.  

Він наголосив: на жаль, усі керівні посади в силових структурах є політичними.

«Людина має бути політиком – правильно голосувати, агітувати», – зазначив Бутусов.

Журналіст підкреслив: в Україні відбір діє в зворотному напрямку – військового, який демонструє очевидну непрофесійність, все одно можуть підвищувати у званнях і посадах. Схожа історія була з затриманим нещодавно екс-командувачем Нацгвардії Юрієм Аллеровим.

«У нього було питання не реформи чи боєздатності. Йому треба було вибудовувати стосунки між Аваковим та Порошенком і шукати баланси. На жаль, у нас не створена система відповідальності – особа стає відповідальною за хороші стосунки з різними людьми», – розповів експерт.

Він зауважив: тільки-но Порошенко втратив владу, розслідування проти Аллерова дуже швидко потрапило до НАБУ.

«Думаю, Бюро трішки загальмувало виключно через те, що вибори – не можна під час виборів це робити. Також був Петро Олексійович, який підтримував Аллерова. Петра Олексійовича нема –і ми одразу бачимо справу», –наголосив Бутосов.

Водночас він підкреслив: цією справою зайнялись уже після того, як Аллеров склав повноваження командувача Національною гвардією, щоб у такий спосіб не дискредитувати структуру.

«В цій історії є певні очевидні політичні моменти, які говорять, що, звичайно, були якісь тривалі домовленості. Хтось розмірковував, коли і як це зробити. Ми бачимо результат», – зазначив журналіст.

Однак, він переконаний: справу буде важко довести до логічного завершення. Адже, там – багато сумнівів, вона – складна, з точки зору судового розгляду.

«Там експертиза проти експертизи. На жаль, наші антикорупційні органи, замість того, щоб шукати докази неправомірної вигоди людини, таємних домовленостей, передачі хабарів,  беруть експертні оцінки. Так, можливо навіть детективи праві в тому, що відкрили цю справу, вони обґрунтовані, і 100% був хабар. Але є закон. Якщо виходите в суд з однією лише експертизою, будьте готові, що інша сторона надасть свою. Це буде змагальний процес», – підкреслив Юрій Бутусов.

Як повідомлялось раніше, 14 травня правоохоронці затримали екс-керівника Нацгвардії генерал-полковника Юрія Аллерова. Його звинувачують у справі, пов’язаній із розкраданням понад 5 мільйонів доларів на будівництві житла для військових.

Суд взяв його під варту із можливістю внесення застави у 4,8 мільйона гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 10:59 :50