Новини » Світ 21 травня, 2019, 1:04
Адміністрація Трампа хоче збільшити кількість бойових кораблів ВМС США
Адміністрація Трампа хоче збільшити кількість бойових кораблів ВМС США
Адміністрація Трампа хоче збільшити кількість бойових кораблів ВМС США

Адміністрація президента США Дональда Трампа намір довести кількість бойових кораблів ВМС країни до 355.

Про це заявив віце-президент США Майкл Пенс, повідомляє Сьогодні.

«Президент Трамп закликав до створення флоту більш ніж з 350 кораблів, і це завдання виконується, – зазначив Пенс. – Ми будемо взаємодіяти з Конгресом і з лідерами обох політичних партій, щоб ВС США були найпотужнішими в історії».

Запропонована Трампом програма розвитку ВМС, за словами Пенса, є найбільшою за останні 20 років. «У проекті бюджету на новий фінансовий рік міститься запит на виділення ВМС США коштів на закупівлю 12 нових бойових кораблів, – продовжив віце-президент. – Ми профінансуємо будівництво 55 кораблів в рамках бюджетних запитів на майбутні роки, і ми доведемо чисельність ВМС США до 355 кораблів трохи більше ніж за десятиліття».

Адміністрація Трампа намір знайти кошти для того, щоб підтримувати чисельність ЗС США на рівні в 2 млн військовослужбовців строкової служби та резервістів.

За даними організації Heritage Foundation, на кінець 2018 рік у складі ВМС США було 284 бойових корабля, на 12 більше, ніж у 2017 році.

Нагадаємо, що раніше помічник президента США з національної безпеки Джон Болтон оголосив 5 травня про те, що Вашингтон як сигнал владі Ірану направить ударну групу ВМС на чолі з авіаносцем «Авраам Лінкольн» і тактичну групу бомбардувальників в зону оперативної відповідальності Центрального командування ВС США. У неї входять перш за все Близький Схід і Північна Африка. У вівторок представники Центрального командування ВС США заявили, що Вашингтон нібито отримав інформацію про підготовку Іраном можливої ​​атаки на американські сили на Близькому Сході.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 19:36 :26