Новини » Політика 20 травня, 2019, 19:44
Зеленський шукає конфронтації, – Володимир Цибулько
ZIK
ZIK

Зеленському немає на кого спертися у парламенті, тому він шукає конфронтаційних мотивів для того, щоб, найімовірніше, не розпускати цю Раду, а по максимуму апелювати до широких мас і вибудувати окремий тип комунікації.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Володимир Цибулько.

Коментуючи рішення Президента Зеленського розпустити Верховну Раду України, політолог Цибулько зауважив, що новообраний Президент прийняв таке рішення, яке точно сподобається його виборцям.

«Президенту Зеленському немає на кого спертися у парламенті, тому він шукає конфронтаційних мотивів для того, щоб, швидше за все, не розпускати цю Раду, а по максимуму апелювати до широких мас і вибудувати окремий тип комунікації.

А технологія з розпуском Ради, яку сьогодні використав Зеленський, вона чітко прочитувалася в його бажанні бути лідером юрби. От навіть перед інавгурацією в Маріїнському парку він зібрав масу людей, своїх прихильників. Хоча за дві революції Маріїнський парк серед киян асоціюється з місцем, де завжди збиралися антиукраїнські сили», – зауважив політолог Цибулько.

Він також помітив бажання команди Зеленського створити в Україні нову політичну систему – подібну до французької та польської.

«У французькій системі президент після вступу на посаду запускає парламентські вибори, таким чином формує під себе якусь більшість. Але зараз французька система переживає клінічні випадки, коли довіра до Макрона становить 20%, а довіра до уряду – майже 50%. Тобто це дивна історія, хоча політсила Макрона, яка сформувала уряд, прийшла на його імені.

Тому якщо є спроба наблизити українську систему до французької, то за логікою Зеленському по гарячих слідах треба проводити вибори, щоб провести крупну фракцію у парламент. Але наша система передбачає проведення генеральних виборів за півроку, аби виборець зміг із холодним розумом підійти до цього процесу», – прокоментував Володимир Цибулько.

Як повідомлялось, сьогодні, 20 травня новообраний Президент Володимир Зеленський склав присягу на вірність народу України. Під час своєї інавгураційної промови він заявив про розпуск Верховної Ради України 8-го скликання.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 01:56 :49