Новини » Політика 20 травня, 2019, 6:14
Яценюк каже, що ВРУ готова до співпраці з Зеленським. Все решта – порожні дискусії
Арсеній Яценюк. Фото: nfront.org.ua
Арсеній Яценюк. Фото: nfront.org.ua

Парламент готовий до співпраці з Президентом. Усі ці дискусії про дострокові вибори чи строкові – це пуста дискусія.

Про це заявив лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк під час спілкування з журналістами у неділю, 19 травня, повідомляє прес-служба.

За словами Яценюка, парламент повинен проявити максимальну співпрацю з новообраним Президентом. А Президент повинен на інавгурації запропонувати новий порядок денний. 

Арсеній Яценюк зазначив, що схвалює рішення парламенту щодо проведення інавгурації 20 травня, а не сьогодні, в День пам’яті жертв політичних репресій: «Думаю, що в першу чергу це добре для новообраного Президента. В день національного трауру і в день вшанування національної трагедії негоже було би, щоб новообраний Президент приймав присягу».

«Важливо, що новообраний Президент запропонує по відновленню територіальної цілісності України, який в нього є план. Надзвичайно важливо, який пакет економічних законів буде запропонований Президентом. Так само парламент буде очікувати кадрових пропозицій від новообраного Президента», – зазначив Яценюк.

На його думку, парламент готовий до співпраці з Президентом: «Усі ці дискусії про дострокові вибори чи строкові – це пуста дискусія. Тому що про що йдеться? Чи (вибори) на два місяці раніше, чи два місяці пізніше? Не про це йдеться. Мова йде про те, порушується Конституція України чи не порушується. І новообраний Президент чітко заявив про те, що він не буде схожий на своїх попередників. А це означає, що він повинен гарантувати Конституцію».

Відповідаючи на запитання журналістів, він підкреслив, що «Народний фронт» вийшов з коаліції, аби сформувати нову: «Новий Президент, новий порядок денний, нова коаліція».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-24 12:41 :27