Новини » Політика

Все лише з однією метою – «хліба та видовища», – політолог про інавгурацію Зеленського

Президент України Володимир Зеленський. Фото: EPA-EFE/MYKHAILO MARKIV

Володимир Зеленський у своєму зверненні під час інавгурації фактично знизив планку інституту президентства та парламентаризму.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив юрист-міжнародник Андрій Смолій.

«Популізм – це нитка, якою була пронизана вся розмова. Популізм на рівні африканських держав. Адже, більшість того що сказав пан Зеленський виконати неможливо. Не можливо закінчити війну поки існує ворог – Росія. Не можливо подолати бідність за рік чи два. Найбільше вражає приниження української мови. Тепер уже чинний президент ще раз показав що зневажає єдину українську мову як цінність. Він зневажив і тих людей, до яких звертався, вважаючи їх тупими, такими, що не знають державної мови», – назначив він.

На його думку, Зеленський пропонує розпуск парламенту в абсолютно незаконний спосіб, «наплювавши на всі юридичні процедури».

«Все зроблене лише з одною метою – «хліба та видовища». Не важливо, що це видовище опускає країну в хаос та безвладдя. Це видовище може коштувати країні багато чого», – додав Смолій.

Як повідомлялося, новообраний президент Володимир Зеленський під час своєї інавгурації заявив, що розпускає Верховну Раду VIII скликання.

Читайте більше новин на тему: інавгураціяLoading...