Новини » Події 20 травня, 2019, 13:49
В лавах бойовиків зросла кількість випадків «самоволки» та дезертирства, – розвідка
Проросійські бойовики на Донбасі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Проросійські бойовики на Донбасі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Командування російських окупаційних військ вживає активних заходів для запобігання зниження рівня морально-психологічного стану особового складу передових підрозділів з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.

Про це повідомляє прес-центр Міноборони.

«За інформацією Головного управління розвідки Міноборони України, командування російських окупаційних військ вживає активних заходів для запобігання зниження рівня морально-психологічного стану особового складу передових підрозділів з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, російськими офіцерами розповсюджується інформація про можливість підвищення грошового забезпечення військовослужбовцям, призваним з числа місцевого населення, які оформлять російське громадянство. Водночас грошове забезпечення сержантському й рядовому складу постійно затримується та не виплачується у повному обсязі.

«Зазначене призводять до зростання протестних настроїв серед особового складу. Так, в окремих передових підрозділах противника більше третини особового складу виявили бажання достроково звільнитись з військової служби, зросла кількість випадків самовільного залишення місць служби та дезертирства», – додали у відомстві.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 12:39 :57