У промові Зеленського не було вказано жодної стратегічної цілі України, – екс-нардеп

ZIK

Нинішня політична турбулентність є дуже небезпечною для країни, яка живе в умовах війни. Натомість у своїй інавгураційній промові Володимир Зеленський не вдавався до конкретики – від нього не почули про цілі розвитку держави. Новий президент просто продовжує грати роль «слуги народу».

Таку думку  в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив народний депутат І, ІІ, III, IV та VI скликань Іван Заєць.

Він наголосив: немає сумнівів, що на парламентських виборах партія «Слуга народу» набере багато голосів. Та пропорції будуть не такими промовистими, як сьогодні подають соціологи.

«Однак, влада – дуже складна система, в основі її діяльності лежить Конституція і законодавство. Потрібно діяти відповідно до них», – наголосив Заєць.

Та, на його думку, Зеленський «хоче всього» – свою Верховну Раду та свій Кабінет міністрів. Однак, на думку Зайця, така «політична турбулентності» в країні, яка перебуває у стані війни, є небезпечною.

«Прийшов Президент, досвід якого – лише на початках, Верховна Рада займається виборчою кампанією, а Кабінет міністрів дивиться лише, як виносити звідти свої чемодани. Можна собі й явити, як у цей час починають діяти регіональні еліти. Це дуже небезпечні речі», – вважає Заєць.

Тому він розповів: дуже очікував інавгураційної промови Зеленського, де хотів почути про заявлені цілі розвитку держави. Однак, цього не сталося.

«Окрім того, що будемо повертати окуповані території, ми теж нічого дуже не почули. Та й це озвучувалось в тумані», – заявив експерт.

Тож, він підкреслив: зробив висновок, що зараз Зеленський продовжує грати роль «слуги народу».

«Європа, як набір цінностей, це міраж, це віртуальний образ. Натомість є конкретні речі та інституції, до яких треба прагнути. Якщо хочемо прагнути до ЄС, то це є членство у ньому, якщо хочемо вирішити проблему нашої безпеки і прагнемо до розвитку євроатлдантичної інтеграції, то це – членство у НАТО. Є дуже чітка мова, за якою можна судити, що людина хоче робити, а чого – ні», – резюмував Іван Заєць.

Як повідомлялось, новообраний Президент Володимир Зеленський склав присягу на вірність народу України. Під час своєї інавгураційної промови він заявив про заявив про розпуск Верховної Ради.

Читайте більше новин на тему: інавгураціяLoading...