Новини » Київ Читать эту новость на русском

У Києві започатковано щорічний конкурс для закладів освіти на гранти від міського голови, – КМДА

У Києві запровадили щорічний загальноміський конкурс на отримання грантів від голови столиці/

У Києві для заохочення закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти до застосування інноваційних підходів запровадили щорічний загальноміський конкурс на отримання грантів від голови столиці.

Про це повідомляє «Офіційний портал Києва».

Положення цього конкурсу затверджено розпорядженням Київського міського голови № 389.

Гранти у 200 тисяч гривень – це цільові кошти, що на конкурсній основі надаватимуть закладу освіти для реалізації заявленого проекту. Участь у конкурсі зможуть взяти будь-які комунальні освітні заклади, що фінансуються із бюджету Києва.

«Основним критерієм проектів, що братимуть участь у конкурсі, має бути орієнтованість на головного споживача – дитину. Для школярів важлива атмосфера, яка б мотивувала та пристосовувала їх до навчання. Саме тому київська влада відкрита до нових ідей удосконалення освітнього простору – від креативних інтер’єрних рішень до технічних облаштувань», – зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Конкурс відбуватиметься за двома напрямами – «Заклад із ідеєю» та «Новий освітній простір». У першому оцінюватимуть інноваційний підхід до управлінської діяльності, розробку та впровадження цілісної інноваційної концепції розвитку закладу. За напрямом «Новий освітній простір» грант призначатиметься за створення привабливого, комфортного інтер’єру, сучасних умови для навчання, розвитку та спілкування, умов для інклюзивного навчання та багатофункціонального середовища.

Для уникнення конфлікту інтересів до складу конкурсної комісії не можуть входити представники комунальних закладів освіти, що беруть участь у конкурсі.

Як повідомлялось раніше, Мондриївський зазначав: Київ щороку збільшує фінансування оновлення шкільних закладів, адже комфортні умови мають підвищити продуктивність навчання школярів.

Loading...