Новини » Політика

Старожили вже домовились із Зеленським або вирішили переобратися, поки не пізно, – політолог

Старожили політичного «Олімпу» або вже домовились із Президентом Зеленським, або вирішили переобратися, поки не пізно.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала доктор філософських наук, професор, політолог Антоніна Колодій.

«Цікава у нас політична еліта. Молодий-зелений новий Президент робить популістську заяву: «Я розпускаю парламент» – забувши, що він тепер гарант Конституції, а Конституція передбачає розпуск Верховної Ради за наявності певних умов і за певною процедурою. Але – о диво! – про це раптом забувають і наші досвідчені та професійні депутати», – зазначила вона.

Також політолог ставить питання: це змова чи переляк?

«Змова значить, що лідери фракцій уже раніше пообіцяли переможцю виборів не протидіяти – в обмін на якісь поступки. Тоді сміливість новообраного Президента під час інавгурації цілком зрозуміла. Переляк (поєднаний із розрахунком) означає, що реагуючи на об’явлення нової політичної сили Вакарчука, старожили політичного «Олімпу» вирішили переобратися, поки не пізно. Адже наразі немає не лише «Голосу» Вакарчука, а й «Слуги народу», – додала Антоніна Колодій.

Заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв заявив, що у президента є повне право розпустити цей парламент і рішення Володимира Зеленського не є неочікуваним. Про це він сказав у кулуарах парламенту, передає прес-служба партії.

Читайте більше новин на тему: Володимир ЗеленськийLoading...