Простір вільний, – міністр Омелян запевнив, що уряд не заважатиме реформам Зеленського

ZIK

Володимир Зеленський не має ворогів на Банковій чи на Грушевського. Тому простір вільний, і ми чекаємо на рішучі дії нового Президента.

Це зауважив міністр інфраструктури України Володимир Омелян у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Міністр зауважив, що Володимир Гройсман провів коротке обговорення з урядовцями перед оголошенням своєї заяви про відставку.

«Це рішення Прем’єр-міністра – і я особисто щиро його підтримую. Якщо новообраний президент вважає, що існують якість перепони по втіленню його політики та реформ, то ми запевнюємо, що цього немає – будь-ласка, простір вільний, і ми чекаємо на рішучі дії Президента по впровадженню його реформ», – прокоментував Омелян.

Урядовець зазначив, шо Кабінет Міністрів автоматично йде у відставку після відставки Прем’єр-міністра, яка має бути проголосована Верховною Радою. Утім посадовець не зміг пояснити, чому вектор роботи Володимира Гройсмана так різко змінився, адже раніше він заявляв про всебічну співпрацю та сприяння новообраному Президенту.

«Я хочу запевнити, що немає ворогів на Банковій чи на Грушевського – єдиний ворог України сидить у Кремлі. І зараз уже питання не в старому уряді, а у формуванні нового Кабміну та повній політичній відповідальності Володимира Зеленського за свої дії на посаді Президента України», – наголосив Володимир Омелян.

Як повідомлялось, сьогодні, 20 травня новообраний Президент Володимир Зеленський склав присягу на вірність народу України. Під час своєї інавгураційної промови він заявив про розпуск Верховної Ради України 8-го скликання.

Володимир Зеленський також закликав Кабінет Міністрів України піти у відставку. Відтак, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що в середу, після чергового засідання Кабінету Міністрів України він подасть у відставку.

Читайте більше новин на тему: Володимир ЗеленськийLoading...