Про що НЕ сказав Зеленський, або Нова матриця буття

Напишу і я про промову нового Президента. Політологічними знаннями я не володію, а от з інформацією працюю вже майже 20 років. Поділюся, можливо, простим та відомим, але важливим знанням.

Сучасне життя у світі має два виміри. Це, власне, реальність, з усіма тими подіями, які насправді відбувалися і є фактами. І віртуальна інформаційна реальність. В цю мета-реальність потрапляють не усі факти, а лише ті, про які стало відомо багатьом людям (межа отого «багатьом» не визначена, але можна взяти на озброєння критерій Подерв’янського, хто в курсі).

Так от, якщо Іван чи Петро врятував з вогню сусідську дитину і про це не стало відомо широкому загалу – то в отій віртуальній реальності такого факту нема. Здавалось би, ну нема то й нема. Дитину ж врятовано. Так, але цей вчинок не матиме впливу на дійсність, а отже, не перетворюватиме дійсність, не змінюватиме її якісно, не ставатиме її цінністю, а отже, не творитиме нову колективну матрицю буття. А колективна матриця ж не статична, а існує в форматі невпинного оновлення.

Що це має до промови Президента? А те, що вона ж теж має на мені творити нову матрицю буття. Усе, про що не сказав Зеленський у своїй промові, – того в запланованій інформаційній реальності нема. Тобто ті цінності, факти, явища, які важливі для державності та самоповаги народу (не добробуту, а власне самоповаги!), і про що НЕ було сказано – відтепер, припускаю, ці всі речі інформаційно доводитимуться до стану «нема». Засобів для цього є чимало. І дай Боже, щоб я помилялася.

І хто б там що не говорив, але промова була блискуча. Як раз така, яка масштабовано заходить в серця людей.

Читайте більше новин на тему: інавгураціяРедакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...