Новини » Політика

Президент обрав інший шлях, – Гройсман заявив про невдалі спроби домовитись із Зеленським

ZIK

Президент Володимир Зеленський взяв на себе всю відповідальність перед загрозами у майбутньому, які є на порядку денному.

Про це під час брифінгу, який транслює телеканал ZIK, заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Очільник уряду, який сьогодні заявив про те, що в середу подасть у відставку, повідомив про те, що пропонував новообраному Президенту Володимиру Зеленському та ВРУ спільно формувати новий порядок денний, проте Президент, з його слів, обрав інший шлях.

«Після того, як був обраний новий Президент, я сказав, що усвідомлюю ті виклики і можливі загрози, які стоять у майбутньому. Я запропонував Президенту, парламенту, щоб ми спільно сформували новий порядок денний і дуже швидко почали приймати рішення, які зроблять Україну сильнішою. Президент обрав інший шлях. Я вважаю, що він сьогодні своєю заявою взяв на себе всю відповідальність перед тими загрозами у майбутньому, які є на порядку денному», – заявив Володимир Гройсман.

Нагадаємо, 20 травня у будівлі Верховної Ради України відбулася інавгурація Президента України Володимира Зеленського.

Під час інавгураційної промови Володимир Зеленський заявив, що розпустить ВРУ VIII скликання.

21 травня відбудуться консультації Президента Володимира Зеленського з фракціями щодо дострокового припинення повноважень Верховної Ради України.

Президент Володимир Зеленський також закликав Кабінет Міністрів України піти у відставку. «Ви можете взяти ручку і звільнити свої місця для тих, хто буде думати про наступні покоління, а не про наступні вибори. Я думаю, що люди це оцінять», – заявив Президент України, звертаючись до урядовців.

Додамо, 17 травня під час години запитань до уряду у ВРУ Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відповідаючи на запитання парламентарів щодо ймовірного переформатування уряду, запевнив, що Кабмін виконуватиме свої повноваження у повному обсязі.

 

Читайте більше новин на тему: Володимир ЗеленськийLoading...