Новини » Політика 20 травня, 2019, 4:43
Порошенко затвердив символіку ДБР

Президент України Петро Порошенко своїм указом затвердив символіку Державного бюро розслідувань і порядок її використання.

До указу, підписаного главою держави в неділю, 19 травня, додаються опис і малюнки прапора і герба ДБР, повідомляє Дзеркало тижня.

В якості емблеми Бюро затверджено темно-синій п’ятисторонній щит зі срібним обрамленням. У центрі щита – видовжений шестикутник з паралельними боковими сторонами, з обох боків якої розміщені видовжені срібні паралелограми. У нижній частині щита – напис «ДБР» срібними літерами.

Прапором ДБР стало прямокутне полотнище темно-синього кольору із співвідношенням сторін 2:3.У центрі прапора – основний елемент емблеми Бюро без написів. Висота зображення шестикутника становить ½ ширини прапора.

Емблема і прапор затверджені як офіційні символи ДБР, вони вказують на приналежність до Бюро.

Емблема розміщується у службовому кабінеті директора ДБР. Її можна відтворювати на відомчих відзнаки, бланках ДБР, адміністративних будівель, де розміщуються підрозділи Бюро, а також на службових автомобілях.

Прапор також розміщується у кабінеті директора ДБР і на адміністративних будівлях. Він також може використовуватися під час проведення офіційних заходів і урочистостей за участю Бюро.

Зображення символіки ДБР може відтворюватися в друкованій, сувенірній, інформаційній продукції, кіно-, фото – і відеоматеріалах, що виробляються Бюро або на його замовлення.

В інших випадках особливості використання символіки ДБР визначаються директором відомства.

Указ президента набирає чинності з моменту його оприлюднення.

Державне бюро розслідувань розпочало свою роботу в листопаді 2018 року. За результатами конкурсу були призначені директор ДБР, його заступники, начальники територіальних управлінь, більше 300 слідчих і інші співробітники.

Сім створених територіальних управлінь ДБР розташовані в Києві, Краматорську, Львові, Мелітополі, Миколаєві, Полтаві та Хмельницькому. При цьому в бюро сформували слідчі підрозділи за трьома напрямками: розслідування злочинів у сфері службової діяльності та корупції; розслідування злочинів, скоєних працівниками правоохоронних органів і в сфері правосуддя; розслідування військових злочинів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 13:41 :21