live
Новини » Політика 7220 Читать эту новость на русском

Двомовна інавгурація: під час своєї промови Зеленський перейшов на російську

ZIK

Під час інавгураційної промови, говорячи про повернення Криму та Донбасу, Володимир Зеленський перейшов на російську мову. У парламенті йому за це дорікнули.

Трансляцію інавгурації вів телеканал ZIK.

Під час інавгураційної промови Володимир Зеленський наголосив, що Україна готова до діалогу, однак першим кроком має бути повернення усіх українських полонений. При цьому він раптом перейшов на російську.

«Наш наступний виклик – це повернення втрачених територій. Це формулювання не зовсім коректне, бо неможливо втратити те, що й так наше по праву», – заявив Зеленський знову українською.

Він підкреслив: і Крим, і Донбас – це українська земля, «де мив тратили не лише території, а найголовніше – людей».

Після цього знову заговорив російською.

«Я впевнений, що вони нас чують, треба повертати їхню свідомість, ми втратили цю свідомість. За ці роки влада не зробила нічого, щоб вони відчували себе українцями», – наголосив Зеленський російською.

Така двомовність обурила нардепа Олега Ляшка. Він дорікнув новому президенту, заявивши, що «вони розуміють українську мову».

В свою чергу, Зеленський звинуватив Ляшка, що той «продовжує ділити людей».

«Українець – це не в паспорті, це в серці», – заявив Володимир Зеленський.

Як повідомлялось, новообраний Президент Володимир Зеленський склав присягу на вірність народу України. Текст зачитував на Конституції та на Пересопницькому Євангеліє.

Читайте також: Володимир Зеленський: Заради миру я готовий втратити свою посаду

Читайте більше новин на тему: інавгурація

Loading...
Loading...
Loading...