Новини » Політика 20 травня, 2019, 15:35
Перед інавгурацією на сайті НАЗК з’явилася нова декларація Зеленського
Президент України Володимир Зеленський. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Президент України Володимир Зеленський. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

20 травня буквально за годину до інавгурації президент Володимир Зеленський опублікував декларацію про доходи за 2018 рік, де вказав віллу в Італії за майже 89 мільйонів гривень.

Про це свідчать дані на сайті Національного агентства із запобігання корупції.

Зеленський задекларував кілька квартир у Києві, квартиру дружини в Криму на майже 130 кв. м та низку нерухомості за кордоном.

Зокрема, у президента з дружиною Оленою є квартира у Великій Британії на 91 кв. м та житловий будинок в Італії на 413 кв. м. Будинок Зеленські придбали у 2015 році за 88,6 млн гривень, а квартира у Британії їм коштувала більше 42 млн грн.

Серед іншого у подружжя є по кілька коштовних годинників марок Roleх, Piaget, Bovet, BREGUET, Tag Heuer; автомобілі – LAND ROVER, MERCEDES-BENZ, BMW.

Зеленський задекларував 3 винаходи, 3 – корисні моделі, 25 – торгових марок чи комерційних найменувань.

Він з дружиною є кінцевим бенефеціаром ТОВ «КІНОКВАРТАЛ», ТОВ «СТУДІЯ КВАРТАЛ – 95», ТОВ «ЗЕЛАРІ ФІШ», Aldorante Limited, Vilhar Holdings Limited, Film Heritage inc, San Tommaso S.R.L., Megiritano Ventures Ltd.

У декларації за 2017 рік Зеленський не вказував цілий ряд статків. Згодом суспільство змусило його задекларувати скандальний офшор з російськими грошима. Віллу в Італії він наважився задекларувати лише зараз.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 15:33 :12