Новини » Світ

Новий вертоліт Sikorsky HH-60W здійснив перший політ для ВПС США

Новий вертоліт Sikorsky HH-60W, або CRH (Combat Rescue Helicopter), призначений для ВПС США, вперше злетів на аеродромі компанії Sikorsky в Уест-Палм-Біч, штат Флорида.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Naked Science.

«Перший політ HH-60W тривав трохи більше години. Випробування включали в себе зависання і маневри на низькій швидкості», – йдеться в повідомленні.

Компанія Lockheed Martin, якій тепер належить Sikorsky, стверджує, що другий прототип Sikorsky HH-60W приступить до льотних випробувань на наступному тижні, а до кінця літа будуть літати вже чотири вертольоти. Згідно з поточними планами, машина незабаром почне замінювати собою HH-60G Pave Hawk.

Pave Hawk – модифікація Sikorsky UH-60 Black Hawk, яка призначена для проведення рятувальних та спеціальних операцій. Ці вертольоти почали експлуатувати в 1982 році. На сьогодні HH-60G Pave Hawk вже застарів.

HH-60W – версія UH-60M Black Hawk, яку активно експлуатує армія США. Новий вертоліт володіє рядом особливих можливостей, які йому надає унікальний набір бортової електроніки: встановлений в носовій частині радар, електрооптичні й інфрачервоні камери, а також нова версія системи радіолокаційного виявлення опромінення AN/APR-52. Крім того, машина отримала спеціальні удароміцні сидіння для екіпажу і пасажирів, а також нові, більш великі паливні баки.Loading...