Новини » Спорт 20 травня, 2019, 21:00
На ЧС-2019 з хокею Швеція вийшла у 1/4 фіналу, а Франція залишає елітний дивізіон
iihf.com
iihf.com

У словацьких містах Братислава та Кошице сьогодні, 20 травня, проходить одинадцятий ігровий день 83-го чемпіонату світу-2019 з хокею в елітному дивізіоні.

У групі «А» збірна Франції з рахунком 3:4 (0:0, 3:2, 0:1, 0:1) поступилися в овертаймі команді Великої Британії, яка здобула першу перемогу на цьому чемпіонаті. Тим самим французи програли всі сім матчів на груповій стадії світового форуму і, посівши останнє місце в групі «А», опуститься з елітного дивізіону в другу за рівнем лігу – Дивізіон 1А.

У паралельному сьогоднішньому поєдинку в октеті «В» чинний чемпіон світу збірна Швеції завдала поразки команді Латвії – 5:4 (1:0, 1:1, 3:3) і вийшла у чвертьфінальну стадію плей-оф. При цьому переможну шайбу «Тре Крунур» закинула наприкінці гри в пусті ворота суперника, коли прибалти замінили голкіпера на шостого польового гравця, намагаючись за рівного рахунку 4:4 вирвати перемогу. Адже тільки виграш в основний ігровий час залишав латишам шанс на продовження боротьби за путівку у чвертьфінал плей-оф.

Картинки по запросу Картинки Хокей Чемпіонат світу-2019 у Словаччині

Поточне турнірне становище в групах станом на 21:00 20 травня:

група «А»: Фінляндія – 16 очок (6 матчів), США – 15 (6), Канада – 12 (5), Німеччина – 12 (6), Словаччина – 9 (6), Данія – 5 (5), Велика Британія – 2 (7), Франція – 2 (7);

група «В»: Росія – 18 очок (6), Чехія – 15 (6), Швеція – 15 (6), Швейцарія – 12 (6), Латвія – 6 (6), Норвегія – 6 (6), Австрія – 0 (6), Італія – ​​0 (6).

Сьогодні, 20 травня, о 21:00 за київським часом розпочнуться ще два матчі: Австрія – Італія (невдаха залишить еліту світового хокею слідом за французами) та Канада – Данія.

Нагадаємо, груповий етап світової першості завершиться завтра, 21 травня, чвертьфінали відбудуться в четвер, 23 травня, півфінали – у суботу, 25 травня. Матч за третє місце і фінал чемпіонату світу-2019 відбудуться у Братиславі у неділю, 26 травня.

2019-06-26 07:33 :09