Новини » Економіка 20 травня, 2019, 15:05
МХП спрямує мільйони на розвиток підприємництва у селі
<nbsp;>

Холдинг МХП оголосив про продовження конкурсу «Село: Кроки до розвитку», у рамках якого має намір спрямувати 5 млн гривень на розвиток малого та мікропідприємництва у сільській місцевості. Організатор гарантує, що кожен із сотні фіналістів – авторів найкращих ідей – отримає 50 000 гривень на реалізацію своїх бізнес-проектів.

Про це телеканалу ZIK повідомила керівник відділу корпоративно-соціальної відповідальності МХП Вікторія Нагірняк: «Передусім, це – підтримка жителів сіл, а також боротьба з трудовою міграцією. Ми розуміємо, що дуже багато людей їдуть за кордон у пошуках більшої заробітної плати. Водночас, ми залюбки допомагаємо та підтримуємо тих, хто має бажання розвиватися і працювати в Україні, вдома».

У МХП наголошують, що участь у проекті можуть взяти громадяни, які запропонують соціально значущі проекти з розвитку підприємництва у сільській місцевості. Там зазначають, що готові бізнес-ідеї прийматимуть до 30 червня, а вже у вересні визначать переможців, яким перекажуть грошову винагороду у найкоротші терміни.

<nbsp;>

«Приблизно за три місяці ці гроші мають бути використані, наприклад, на закупівлю обладнання, тварин, птиці чи саджанців», – пояснила голова правління ГО «ГЦ «Еталон» Леся Аронець.

Нагадаємо, конкурс «Село: Кроки до розвитку» відбувається вже вчетверте. Цього року географія проекту розширилася до восьми областей України. За словами проект-менеджера партнера МХП у Львівській області ГО «Клуб Ділових Людей Україна» Віри Воронової, охочих долучитися до конкурсу щодня більшає: «Люди дуже активно долучаються, телефонують, цікавляться…, тобто покладають великі надії на перемогу».

<nbsp;>

Довідка:

МХП – один із лідерів вітчизняного агропромислового ринку. Холдинг постійно сприяє покращенню та соціально-економічному розвитку чотирнадцяти регіонів України. У 2018 році компанія інвестувала понад 200 мільйонів гривень у соціальні та інфраструктурні проекти.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 17:04 :00