Новини » Політика

«Мені не соромно», – Гройсман перед відставкою перелічив досягнення Кабміну

ZIK

За три роки роботи Кабмін не допустив жодної кризи та проблем, які несли б загрозу для нашої державності та України.

Про це під час брифінгу, який транслює телеканал ZIK, заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Очільник уряду, який сьогодні заявив про те, що в середу подасть у відставку, зазначив, що за три роки роботи Кабмін йому не соромно за зроблене та за те, як уряд реагував на виклики та кризи, які перед ним постали.

«За всі три роки ми не допустили жодної кризи, жодних проблем, які несли б загрозу для нашої державності та України в цілому», – зазначив він.

Володимир Гройсман зазначив, що нині Україна – у доброму стані, зокрема валютні резерви становлять понад 20 млрд дол., на єдиному казначейському рахунку є 50 млрд грн. Очільник уряду нагадав про низку важливих рішень, ухвалених Кабміном, зокрема про реформу децентралізації, збільшення місцевих бюджетів у чотири рази, про підвищення зарплат.

Нагадаємо, 20 травня у будівлі Верховної Ради України відбулася інавгурація Президента України Володимира Зеленського.

Під час інавгураційної промови Володимир Зеленський заявив, що розпустить ВРУ VIII скликання.

21 травня відбудуться консультації Президента Володимира Зеленського з фракціями щодо дострокового припинення повноважень Верховної Ради України.

Президент Володимир Зеленський також закликав Кабінет Міністрів України піти у відставку. «Ви можете взяти ручку і звільнити свої місця для тих, хто буде думати про наступні покоління, а не про наступні вибори. Я думаю, що люди це оцінять», – заявив Президент України, звертаючись до урядовців.

Додамо, 17 травня під час години запитань до уряду у ВРУ Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відповідаючи на запитання парламентарів щодо ймовірного переформатування уряду, запевнив, що Кабмін виконуватиме свої повноваження у повному обсязі.Loading...