Новини » Спорт 20 травня, 2019, 13:56
Львівська «Галичанка» здобула Кубок України з гандболу
Гандболістки львівської «Галичанки» повернули Кубок України до міста Лева / ldufk.edu.ua

В Ужгороді, на паркеті спорткомплексу «Юність», вчора, 19 травня, завершився «Фінал чотирьох» розіграшу Кубка України з гандболу 2019 року серед жіночих команд.

У вирішальному матчі львівська «Галичанка», склад якої сформовано головним чином зі студенток і випускниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського впевнено перемогла місцеві «Карпати», повідомляє ldufk.edu.ua.

Одним з ключових у грі став момент в кінці першого тайму, коли господарки скоротили своє відставання до двох голів (9:11), але лінійна «Галичанки» Ірина Стельмах перед перервою зробила положення своєї команди більш комфортним – 12:9.

А відразу після відпочинку львівські гандболістки закинула ще двічі поспіль (Ірина Стельмах та Олександра Фурманець). Підопічні Віталія Андронова відмінно діяли в захисті, а в нападі майже нестримною була Наталя Савчин. В середині другого тайму вона закинула чотири м’ячі поспіль.

Зрештою «Галичанка» виграла 30:19 (12:9), взявши реванш у «Карпат» за поразку в фіналі минулорічного розіграшу національного Кубка.

Додамо, що у грі за третє місце миколаївський «Реал» завдав поразки херсонській «Дніпрянці» – 30:26 (12:12).

Нагадаємо, днем раніше у півфіналі «Галичанка» впевнено обіграла «Дніпрянку» з рахунком 30:22 (13:8). А «Карпати» не менш переконливо здолали «Реал» – 28:21 (12:7).

Гандбол. Жінки. Кубок України – 2019. Фінал

«Галичанка» (Львів) – «Карпати» (Ужгород) 30:19 (12:9)

19 травня. Початок – 15:00. Ужгород. СК «Юність».

Судді: Валерій Рожков (Рівне), Анатолій Новіков (Запоріжжя).

«ГАЛИЧАНКА»: Валієва, Салтанюк – Савчин 6 (голів), Братковська, Баранович 2, Дмитришин 2, Маркевич 3, Прокоп’як, Головко 1, Василяка 2, Фурманець 4, Гайкова 5, Череп, Стельмах 3, Давидянц, Поляк 2.

Головний тренер – Віталій Андронов.

«КАРПАТИ»: Воронько, Чіковані – Байрак 2, Фенинець 2, Суха, Петрів, Мелексецева 2, Готра 3, Сендрей, Когуч 2, Макаренко, Купчак 1, Лезінська 2, Безрукова 2, Трифонова 2, Гававка 1.