Новини » Київ 20 травня, 2019, 13:29
Кличко приїхав на інавгурацію на велосипеді
Міський голова Києва Віталій Кличко
Міський голова Києва Віталій Кличко

Для того, щоб потрапити на інавгурацію Президента Володимира Зеленського, міський голова Києва Віталій Кличко пересів на велосипед. Він проїхав на двоколісному транспорті урядовим кварталом.

Свій маршрут Віталій Кличко розпочав із Софійської площі, а закінчив біля будівлі Верховної Ради.

«Містом сьогодні пересуватися складно. На першу зустріч зранку і потім на інавгурацію поїхав велосипедом», – пояснив міський голова.

Віталій Кличко розповів, що сьогодні, коли через інавгурацію Президента Володимира Зеленського виникли проблеми з пересуванням вулицями Києва, велосипед виявився найкращим засобом пересування. З огляду на це Віталій Кличко вирушив на інавгурацію на двоколісному транспорті.

«Доїхав на інавгурацію. Велосипед сьогодні – найзручніший транспорт!» – поділився він враженнями після поїздки.

Нагадаємо, міський голова Києва активно популяризує велосипед як вид міського транспорту. За ініціативою мера столиці, в місті облаштовують спеціальні доріжки, розвивається міський сервіс велопрокату. А сам Кличко регулярно бере участь в акції «Велосипедом на роботу», у такий спосіб підтримуючи велоспільноту, яка щороку зростає в столиці.

Як повідомляли, 20 травня у будівлі Верховної Ради України відбулася інавгурація Президента України Володимира Зеленського.

 

Читайте більше новин на тему: інавгурація

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-21 02:35 :02