Новини » Політика 1213 Читать эту новость на русском

Клімкін підтримав ініціативу Зеленського про подвійне громадянство для українців за кордоном

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Міністр закордонних справ Павло Клімкін підтримав ініціативу президента Володимира Зеленського про надання подвійного громадянства.

Про це глава МЗС написав у Facebook.

«Вітаю Володимира Зеленського зі вступом на посаду і початком президентства! Приємно, що у своїй інавгураційній промові він згадав одну з моїх улюблених тем – питання подвійного громадянства для закордонних українців, які готові допомагати змінювати країну», – зазначив дипломат.

За його словами, він «вважав і вважатиме цей крок необхідним і адекватним». Однак, Клімкін зазначив, що у разі наявності громадянства країни-агресора – тільки після деокупацію Криму та Донбасу.

«Це абсолютний must», – додав міністр.

Раніше, під час своєї інавгураційної промови у Верховній Раді президент Володимир Зеленський звернувся до всіх українців на планеті і заявив про готовність надати громадянство тим, хто живе в інших країнах.

«Сьогодні я звертаюся до всіх українців у світі… Я звертаюся до всіх українців на планеті – ви нам дуже потрібні. Усім, хто готовий будувати нову сильну і успішну Україну, я з радістю надам українське громадянство», – запевнив Зеленський.

Нагадаємо, в України новий Президент – Зеленський склав присягу.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

загрузка...
загрузка...
Loading...