Новини » Економіка 20 травня, 2019, 6:39
Іван Міклош у новій владі має надію на Абрамовічуса і Данилюка

Голова стратегічної групи радників з підтримки реформ зі Словаччини Іван Міклош розповів, які реформи, на його думку, не можна чіпати новій владі Зеленського і важливо, щоб ці реформи продовжувалися.

Про це повідомляє 5 канал.

«Все, що було зроблено в Україні треба утримувати і продовжувати. Перше – макроекономічна стабільність, а отже незалежність НБУ має дуже важливу роль. І Нацбанк став незалежним і професіональним завдяки останнім рокам. Потім – пенсійна реформа; реформа охорони здоров’я, там була зроблена тільки перша частина, треба продовжувати; треба покращувати бізнес-середовище.

Важливо збільшити прогрес у тих галузях, де поки що його недостатньо. Бо з одного боку за останні 5 років було зроблено багато реформ, але не в усіх галузях. Є галузі, в яких реформний прогрес недостатній», – сказав Міклош.

Він також наголосив: «І найголовніші сфери – це верховенство права, захист прав власності та боротьба з корупцією. Боротьба з корупцією, що стосується покарання перш за все, бо щодо скорочення простору для корупції – там вже було зроблено багато. І там потрібно, щоб була прозора і відкрита приватизація (бо зараз держпідприємства – найбільше джерело корупції), … потім закриття ринку землі – це жах, це так обмежує розвиток та інвестиції та обмежує розвиток маленького і середнього фермерського бізнесу».

Він також радий присутності Олександра Данилюка та Айвараса Абромавичуса в команді новообраного президента.

«По-моєму, те що Абрамовічус і Данилюк є у команді Зеленського – це добре, бо вони реформні люди. І те, що Олександр Данилюк сказав, – я підтримую (Данилюк говорив, що серед пріоритетів Зе-команди – наведення ладу в судовій системі, реформа СБУ і служби фінрозслідувань та остаточна ліквідація податкової поліції – ред.). Але питання в тому, який буде їхній реальний вплив там», – сказав експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 16:50 :37