Ігор Коліушко про розпуск Ради Зеленським: Це симптоми узурпації влади

Президент України Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua/Микола Лазаренко

Антипарламентаризм і апеляція до прямої демократії, чим була насичена виборча програма Володимира Зеленського, – це два основні інструменти чи симптоми прагнення узурпації влади.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко.

«Ну що ж, гірші прогнози, на жаль, починають справджуватися. Президент Зеленський вирішив почати своє президентство з антиконституційного кроку – «розпуску парламенту», як він сказав. По-перше, конституційних підстав для цього немає. А по-друге, антипарламентаризм і апеляція до прямої демократії, чим була насичена його виборча програма, – це два основні інструменти чи симптоми прагнення узурпації влади. Так поводилися більшість диктаторів – говорили, що вони реалізують волю народу, при цьому замовчували про верховенство права, Конституцію та закони», – зазначив він.

Також Коліушко висловив сподівання, що у Верховній Раді знайдеться 45 народних депутатів, які не побояться підписати подання в Конституційний Суд для захисту Конституції.

Як повідомлялося, новообраний президент Володимир Зеленський під час своєї інавгурації заявив, що розпускає Верховну Раду VIII скликання.

Читайте більше новин на тему: інавгураціяLoading...