Гройсман зі своєю командою готується до роботи у парламенті

ZIK

У новому парламенті спільно зі своїми однодумцями Володимир Гройсман сформує професійну команду.

Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час брифінгу, який транслює телеканал ZIK.

Очільник уряду, який сьогодні заявив про те, що в середу подасть у відставку, нагадав про досягнення Кабміну за три роки та запевнив, що багато роботи іще попереду – в новій Верховній Раді України.

«У новому парламенті спільно зі своїми однодумцями ми сформуємо професійну команду, яка буде здатна служити державі й робити Україну успішною», – заявив Володимир Гройсман.

Нагадаємо, 20 травня у будівлі Верховної Ради України відбулася інавгурація Президента України Володимира Зеленського.

Під час інавгураційної промови Володимир Зеленський заявив, що розпустить ВРУ VIII скликання.

21 травня відбудуться консультації Президента Володимира Зеленського з фракціями щодо дострокового припинення повноважень Верховної Ради України.

Президент Володимир Зеленський також закликав Кабінет Міністрів України піти у відставку. «Ви можете взяти ручку і звільнити свої місця для тих, хто буде думати про наступні покоління, а не про наступні вибори. Я думаю, що люди це оцінять», – заявив Президент України, звертаючись до урядовців.

Додамо, 17 травня під час години запитань до уряду у ВРУ Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відповідаючи на запитання парламентарів щодо ймовірного переформатування уряду, запевнив, що Кабмін виконуватиме свої повноваження у повному обсязі.

 Loading...