Новини » Спорт

Футболісти «Карпат» провели тренування напередодні матчу в Одесі проти «Чорноморця»

fckarpaty.com

Львівські «Карпати» розпочали підготовку до зустрічі з одеським «Чорноморцем» у неділю, 19 травня. Тренерський штаб розділив команду на групи: для футболістів, що грали з «Десною», тренування носило відновлювальний характер, інші ж – отримали повне навантаження.

Ранкове тренування понеділка в карпатівців розпочалося із приємної події – команда дружньо привітала Андрія Буська, який сьогодні, 20 травня, святкує свій 22-й день народження. Зважаючи на таку подію, «зелено-білі» влаштували символічний коридор, засипавши іменинника вітальними стусанами, повідомляє Інформаційний центр ФК «Карпати».

Сьогодні гравці спершу займались із тренером з фізпідготовки Павлом Сіренком, після чого перейшли до роботи із Фабрі Гонсалесом та Пабло Вільяром, з якими відпрацьовували позиційні розташування.

Щодо новин зі стану команди, то у «Карпат» знову є низка кадрових втрат. На тренуванні був відсутній Папа Гуйє, якого вимушено замінили у матчі з «Десною». За індивідуальною програмою продовжує займатись Ніка Сандохадзе. Через дисциплінарні покарання, не зіграють з «Чорноморцем» Крістіан Понде та Карім Йода. А от Олексій Гуцуляк вже відновився після ушкодження та, як і решта футболістів, готується до виїзного поєдинку в Одесі.

Нагадаємо, що матч із одеситами відбудеться у вівторок, 21 травня, в Південній Пальмірі, на стадіоні «Чорноморець». Початок зустрічі – о 17:00.Loading...