Новини » Політика 20 травня, 2019, 21:35
Декілька десятків депутатів треба просто зліквідувати, – Володимир Литвин
ZIK
ZIK

Після зменшення кількості населення України треба було б декілька десятків народних депутатів просто зліквідувати.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Володимир Литвин.

За словами пана Литвина, люди мають рацію, коли говорять, що нинішня кількість депутатів у Верховній Раді не відповідає потребам українського суспільства. На його думку, потрібно зафіксувати у Конституції, що кількість народних депутатів пропорційно залежить від чисельності населення.

«Коли в Україні населення складало 52 мільйони – було 450 депутатів. Сьогодні в кращому випадку, за непідтвердженими даними, українців менше 45 мільйонів, то з урахуванням цього треба зменшити кількість депутатських місць. Це був би позитив для країни. Депутати думали б над тим, які приймати рішення, щоб чисельність населення зростала», – вважає політик.

Окрім цього, на запитання глядачки про те, чи можна зняти з депутатів Верховної Ради приставку народні, бо вони дуже далекі від народу, гість програми відповів, що від того, які вживаються дефініції до статусу депутата, нічого не змінюється. Але він погодився з тим, що депутат далеко не народний представник, як заявляється.

«І це стосується не тільки депутатів, які засідають на Грушевського, але й не меншою мірою багатьох депутатів, які обрані до обласних, районних чи міських рад. Повірте, я дуже добре це знаю. Я можу це сказати на прикладі Житомирщини, де такі депутати голосують за закриття шкіл, реорганізацій ФАПів та амбулаторій, а точніше за їх ліквідацію», – наголосив Литвин.

Як повідомлялось, сьогодні, 20 травня новообраний Президент Володимир Зеленський склав присягу на вірність народу України. Під час своєї інавгураційної промови він заявив про розпуск Верховної Ради України 8-го скликання.

21 травня відбудуться консультації Президента Володимира Зеленського з фракціями щодо дострокового припинення повноважень Верховної Ради України.

Президент Володимир Зеленський також закликав Кабінет Міністрів України піти у відставку. «Ви можете взяти ручку і звільнити свої місця для тих, хто буде думати про наступні покоління, а не про наступні вибори. Я думаю, що люди це оцінять», – заявив Президент України, звертаючись до урядовців.

Додамо, 17 травня під час години запитань до уряду у ВРУ Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відповідаючи на запитання парламентарів щодо ймовірного переформатування уряду, запевнив, що Кабмін виконуватиме свої повноваження у повному обсязі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 12:29 :44