Новини » Політика

Береза переконаний, що Зеленському доведеться призначати на посади старих політиків

ZIK

Проблема у тому, що нових і досвідчених політичних фахівців – немає. Тому новообраному президенту Володимиру Зеленському доведеться залучати людей, які вже були в політиці.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний  депутат Борислав Береза.

 «Вже почалися виборчі перегони. Спікер ВРУ закінчив спіч Зеленського фразою «Буде смішно». Мене турбує те, що вибори пройдуть по старому законодавству, суспільство буде надалі розколюватися. В державі маємо багато викликів, але наразі відсутні відповіді, як їх долати», – каже нардеп.

Борислав Береза вважає, що Володимир Зеленський може у перші сто днів президентства ухвалити важливі рішення.

«Для цього йому потрібно показати, хто є в його команді. Суспільство вже налаштоване побачити якісь зміни. Він повинен показати щось. Інакше буде складно пояснити обіцянки», – зазначає нардеп.

Проблема у тому, що нових і досвідчених політичних фахівців – немає, говорить Борислав Береза.

«Зеленський буде вимушений залучати людей, які вже були в політиці. Це покаже те, що він інколи робить помилки і готовий над ними працювати. Поки що нової команди в президента я не бачу. Якщо вона і є, то дуже гарно замаскована», – коментує нардеп.

Борислав Береза зазначає: президент не може лише звільнити, а повинен ще й когось призначити.

«Тоді ми зрозуміємо, чи є в Зеленського кандидати, про яких усі хочуть не лише почути, а й побачити. Можливо, у нього є багато людей, серед яких він обирає, або ж поки що шукає», – наголошує нардеп.

Нагадаємо, міністр оборони України Степан Полторак прокоментував свою відставку.

Читайте більше новин на тему: інавгураціяLoading...