Новини » Події

За екс-командувача Нацгвардії Аллерова внесли заставу

За колишнього очільника Національної гвардії України Юрія Аллерова внесли заставу у 4,8 мільйона гривень. Утім Аллеров досі під вартою.

Про це Громадському повідомив адвокат підозрюваного Ігор Мороз.

Екс-командувача Національної гвардії Юрій Аллеров/Фото: Апостроф

«Заставу внесли, але не відпустили, роблять усе, щоб тримати його», – сказав адвокат.

За словами захисника, заставу внесли 17 травня (п’ятниця) після 18-ї години, тож, імовірно, причиною затримки стало завершення робочого дня. Адвокат каже, що Аллерова мають відпустити наступного тижня.

Як повідомлялося, екс-командувача Національної гвардії, гендиректора компанії-забудовника та оцінювача підозрюють у причетності до заволодіння майна Головного управління Нацгвардії у розмірі 81,64 млн грн. Їх затримали 14 травня.

Слідство встановило, що у 2000-х роках Головне управління внутрішніх військ МВС України (в подальшому реорганізовано в ГУ Нацгвардії України) та компанія-забудовник уклали угоду, за якою на території колишньої військової частини мали збудувати житловий комплекс із вбудованими паркінгами та нежитловими приміщеннями. В обмін на земельну ділянку площею близько 1 га в центрі Києва Нацгвардія мала отримати у житловому комплексі 50 квартир та 30 паркомісць.

Проте згодом, у 2016-2017 рр., сторони уклали додаткові угоди, за якими Нацгвардія відмовилась від цих квартир та паркомісць на Печерську в обмін на 65 квартир у будинку, що та ж компанія-забудовник зводила на околиці Києва (біля станції метро «Червоний хутір»). Вартість цих квартир, як встановила проведена у межах досудового розслідування експертиза, на 81 635 448 грн менша за ту, в яку оцінені квартири, що мала отримати Нацгвардія на старті домовленостей, стверджують в НАБУ.Loading...