Новини » Політика 19 травня, 2019, 22:12
Вакарчук пояснив, чому не пішов на президентські вибори
ZIK
ZIK

У списку партії Святослава Вакарчука «Голос» на парламентських виборах не буде діючих народних депутатів.

Про це він заявив в ефірі ТСН у неділю ввечері, передає Українська правда.

«Якщо буде стара система виборів, то ми не очікуємо від цієї системи виборів справжніх змін, і ми будемо робити їх самі. Тому наш список, я вважаю і буду пропонувати це партії, має повністю складатися з людей, серед яких немає діючих народних депутатів», – сказав Вакарчук.

На його думку, це дуже важливо, щоб люди розуміли, що партія пропонує «нові кардинальні рішення, які ще інші люди ніколи не пропонували».

«Є багато чудових народних депутатів, у яких можуть співпадати з нами погляди. Я впевнений, що на мажоритарних округах вони з успіхом переконають своїх виборців за результатами їхньої роботи за 5 років», – додав Вакарчук.

Відповідаючи на питання, чому він не брав участі у виборах президента, музикант сказав: «Я вважаю, що сьогодні те місце, де робляться справжні зміни, які стосуються українських громадян, їх добробуту, боротьби з корупцією, вільної економіки, всіх інших важливих речей відбуваються в парламенті. Тому я не вагаючись прийняв рішення йти на вибори до парламенту».

Він також знову заявив, що у разі обрання до парламенту не припинить займатися музикою, однак пріоритетом буде політична діяльність.

«Ми йдемо в політику всерйоз і надовго, і для мене на першому місці будуть інтереси громадян і виборців, а все інше буде підпорядковано цій великій цілі», – сказав Вакарчук.

На питання, чи буде його політсила в разі проходження до Ради підтримувати ініціативи новообраного президента Володимира Зеленського він зазначив, що це буде залежати від політики Зеленського.

«Якщо президент буде пропонувати зміни, ми їх підтримаємо і будемо пропонувати ще більші, ще радикальніші зміни. Якщо ні, ми змусимо його відповідати перед виборцями», – сказав Вакарчук.

Нагадаємо: 16 травня музикант Святослав Вакарчук заявив про створення політичної партії»Голос» і намір балотуватися у Верховну Раду на осінніх виборах.

Він відзначив, що продовжить концертну діяльність, навіть якщо стане народним депутатом.

Раніше співак заявив, що у 2019 році не братиме участі у президентських виборах, але буде працювати над змінами у країні.

 

Читайте більше новин на тему: Святослав Вакарчук

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 08:57 :18