Турчинов: Маємо зробити все, аби не допустити повернення до Імперії зла

Колишній секретар РНБО України Олександр Турчинов

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять понад півмільйона українців – жертв політичних репресій безжального комуністичного режиму, які зазнали жорстоких катувань та переслідувань за волелюбний дух, одвічне прагнення до свободи, любов до рідної землі.

Звернення Олександра Турчинова з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій опубліковане на персональному сайті.

Історія повторюється, і сьогодні продовжувачі сталінських традицій – керманичі Російської Федерації, намагаються загарбати території, змінити кордони, прагнуть знищити незалежну Україну. У російських в’язницях та колоніях катують наших співвітчизників-патріотів. Слово «політв’язень» знову стало реальністю...

Але Україна вже ніколи не буде частиною «руського миру». Наша держава самим своїм існуванням суперечить існуванню режиму Путіна, ставить хрест на відродженні та реванші тоталітарної радянської імперії! Україна існуватиме і після того, як злоба, агресія та внутрішні протиріччя, які завжди притаманні тоталітарним режимам, покладуть край імперсько-реваншистським планам Путіна!

Пам’ятаємо кожного, хто загинув за батьківщину, кого тоталітарний молох розчавив своїми лещатами, та молимося за них. Маємо зробити все, аби не допустити повернення до імперії зла, де можливі репресії і геноцид! Докладемо всіх зусиль до повернення додому всіх політв’язнів та військовополонених!

Пам’ятаємо, щоб перемогти!Loading...