Новини » Світ 19 травня, 2019, 22:33
Пашинян кличе блокувати суди – завтра оголосить другий етап революції

Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян закликав співгромадян 20 травня заблокувати всі суди в країні. Він має намір оголосити «другий, найважливіший етап» вірменської революції.

Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян у неділю, 19 травня, закликав громадян з ранку в понеділок, 20 травня, заблокувати всі будівлі судів у республіці. «Завтра з 08:30 (за місцевим часом. – Ред.) блокуємо всі входи і виходи всіх без винятку судів в республіці, щоб ніхто не міг увійти туди. З 12:00 мій виступ буде транслюватися в прямому ефірі», – написав Пашинян на своїй сторінці в соцмережі Facebook, інформує DW.

За його словами, 20 травня він має намір оголосити «другий, найважливіший етап вірменської революції». «Очікую всенародної підтримки», – зазначив Пашинян. Цій заяві передувало рішення суду 18 травня про звільнення з-під арешту екс-президента Вірменії Роберта Кочаряна, обвинуваченого в поваленні конституційного ладу.

Утім, раніше прес-секретар прем’єра Володимир Карапетян заявив, що у Вірменії всі гілки влади розділені і Вірменія є правовою державою. «Судова влада користується повною свободою. Влада рішуче гарантувала законний хід усіх процесів. Інша справа, що після демократичних змін, які відбулись в країні, у Вірменії діє стара судова система, щодо рішень якої рівень довіри суспільства не змінився», – написав Карапетян на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 17:39 :14