Новини » Світ 19 травня, 2019, 7:42
Незаконне й аморальне рішення: Канада закликає Росію скасувати заборону Меджлісу, – Фріланд
Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Порушення прав людини в окупованому Росією Криму викликає серйозне занепокоєння Канади.

Про це заявила міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд, повідомляє Укрінформ.

«Канада залишається глибоко занепокоєною гнітючою ситуацією із дотриманням прав людини на Кримському півострові, який перебуває під тривалою й незаконною російською окупацією, а також поганим ставленням до кримськотатарського народу й руйнуванням його історичних місць», – сказала Фріланд.

Вона зазначила, що Канада продовжує засуджувати заборону Меджлісу і закликає Росію змінити це «незаконне й аморальне рішення».

«Ми рішуче налаштовані тісно співпрацювати із кримськими татарами, аби зупинити несправедливість, із якою вони стикаються, та знайти конкретні шляхи захисту прав людини. Поки Росія не почне поважати суверенітет України й міжнародне право, світова спільнота й Канада продовжуватимуть чинити тиск, у тому числі шляхом економічних санкцій», – наголосила міністр.

Вона також додала, що Канада засуджує надання РФ свого громадянства громадянам України. За словами Фріланд, це рішення має серйозні наслідки та «є частиною російського сценарію, спрямованого на дестабілізацію регіону».

Фріланд також нагадала, що під час недавнього візиту до нашої країни підтвердила непохитну дружбу Канади із українцями й відданість захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 08:47 :21