live
Новини » Світ

Екс-працівника ЦРУ засудили до 20 років в’язниці за шпигунство на користь Китаю

Колишній співробітник Центрального розвідувального управління США (ЦРУ) був засуджений до 20 років тюремного ув’язнення за шпигунство на користь Китаю.

Про це повідомляє агентство Reuters, пишуть Букви.

фото

Вирок 62-річному жителю штату Вірджинія Кевіну Меллорі виніс федеральний суд Олександрії. Звинувачення вимагало засудити чоловіка до довічного ув’язнення, а адвокати просили винести вирок у вигляді 10 років в’язниці.

Чоловік звинувачувався в передачі інформації зі сфери оборони, складовою держтаємницю, Китаю в обмін на грошову винагороду в 25 тисяч доларів США.

Будучи в ЦРУ, Меллорі працював з співробітниками урядових установ США і оборонними підрядниками. Таким чином, він мав доступ до секретної інформації.

В ході судового засідання були представлені докази провини чоловіка: зокрема, запис з камер відеоспостереження з магазину, на якій зафіксовано, як Меллорі сканував секретні документи.

Також повідомлялося, що чоловік їздив в Шанхай для зустрічей з китайським агентом в березні і квітні 2017 року, повідомляє британське агентство ВВС.

Меллорі був затриманий в міжнародному аеропорту Чикаго після повернення з Шанхая в квітні 2017 року. Екс-співробітник ЦРУ не зміг пояснити походження 16,5 тис. Доларів, виявлених при огляді його багажу.

В ході обшуку у Меллорі будинку був виявлений телефон з листуванням між ним і його китайським куратором.Loading...
Loading...
Loading...