Новини » Курйози 19 травня, 2019, 20:23
Дослідженням Місяця займуться м’які роботи

Дослідники NASA працюють над створенням спеціальних м’яких роботів, які будуть досліджувати поверхню Місяця. Перевага цих роботів полягає в їхніх розширених функціональних можливостях.

Про це повідомляє Народна правда.

Стажери NASA Чак Салліван та Джек Фіцпатрік, які працюють в Дослідницькому центрі Ленглі в м Хемптон, штат Вірджинія, США, розповіли про унікальні властивості м’яких роботів, що робить їх адаптованими для місії на Місяць.

- Перевага м’яких роботів полягає в їх гнучкості, а також в тому, що вони в певному сенсі краще адаптуються до нових умов, – розповідає Чак Саліван.

М’які роботи рухаються подібно до живих організмів, що розширює можливості їх переміщення – так, наприклад, вони можуть без проблем стиснутися до відносно невеликих розмірів.

- Приведення в рух м’якого робота засноване на зміні властивостей матеріалу, з якого він виконаний. Плаский шматок гуми, приміром, може прийняти форму пальця, – сказав Фіцпатрік.

Як повідомляється, розробка конструкції цих роботів знаходиться на ранньому етапі і ще далека від випробування в умовах космосу, однак стажисти вже зараз намагаються зрозуміти, як можна буде використовувати ці актуатори в реальних космічних місіях.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 12:08 :01