Новини » Спорт 19 травня, 2019, 23:54
Чоловіча і жіноча збірні України виграли Кубок Європи зі спортивної ходьби
Україна в литовському Алітусі виграла Кубок Європи зі спортивної ходьби на 50 км серед чоловіків та жінок / uaf.org.ua

Обидві збірні України, чоловіча та жіноча, зі спортивної ходьби на 50 кілометрів стали переможцями Кубка Європи-2019 в литовському Алітусі.

Як повідомляє офіційний сайт Федерація легкої атлетики України, у складі чоловічої команди в литовському Алітусі йшли Іван Банзерук, Валерій Літанюк, Сергій Будза і Дмитро Собчук. Найшвидше з них дистанцію подолав Банзерук. Результат 3 години 48 хвилин 40 секунд забезпечив йому шосте місце й олімпійський норматив. Зазначимо, що на минулому Кубку Європи (Подебради, Чехія, 2017) українці також перемогли.

У жінок до перемоги команду привели Валентина Мирончук, Олена Собчук, Христина Юдкіна і Людмила Шелест. При цьому відразу троє з них фінішували у першій вісімці і з особистими рекордами. Мирончук була четвертою (4:15.50), Собчук – шостою (4:17.07), а Юдкіна – восьмою (4:19.57).

Пізніше на дистанції 20 км наша чоловіча команда виборола в Алітусі «бронзу». Склад національної команди сформували Іван Лосєв, Едуард Забуженко, Віктор Шумик та Олег Свистун.

2019-07-23 20:28 :05