live

Як визначити рівень справжньої духовності, підказав резонер Михальчишин

ZIK

Чим більше українців буде щодня молитися, тим менше буде абортів.

Про це в ефірі ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK розповів політик, експерт із питань державної безпеки Юрій Михальчишин.

Пан Михальчишин певен, що все у світі важливе і має значення, але тема релігії в Україні вкрай чутлива. Також він навів статистику людей, які щоденно моляться у різних країнах світу.

«Цікаво, що в ісламських країнах близько 90% людей моляться щодня. В таких ортодоксально католицьких державах, як, наприклад, сусідня Польща, 70% таких людей. У Франції – це 10%, а в Чехії – близько 5%, тобто країни вже стають майже офіційно атеїстичними. Це мрія Маркса, Енгельса та їх радянських послідовників. А от цікаво, яка ситуація в Україні», – зазначив експерт.

Зокрема, за його словами, такої статистики не існує, але, на його думку, всі українці моляться, кожен по-своєму, але загалом за ті самі речі. Натомість він зауважив, що є й інша статистика, яка дуже страшна.

«В Україні триває війна, є дуже багато сиріт, і водночас було зроблено 46 тисяч абортів за минулий рік. І коли ми почнемо більше народжувати, ніж помирає, тоді, я думаю, у нас не буде проблеми, який патріархат юридично правильно оформив своє існування, який ні. Тоді в нас дійсно буде високодуховна розвинена європейська держава», – переконаний Михальчишин.

Нагадаємо, почесний Патріарх Київської і всієї Руси-України Філарет під час конференції заявив, що в Україні хочуть знищити українську церкву.Loading...
Loading...
Loading...