Новини » Спорт 18 травня, 2019, 19:40
У Львові «Карпати» перемогли «Десну» – 2:0
<nbsp;>

Прем’єр ліга: «Карпати» «Десна» – 2:0.29 тур. 18.05.2019, 17:00. Львів, стадіон «Україна». Похмуро, дощ. +20°С.

Про це повідомляє інформаційний центр ФК «Карпати».

Арбітр – Максим Козиряцький (Запоріжжя).

Асистенти арбітра: Дмитро Запороженко (Запоріжжя) та Станіслав Марулін (Нова Каховка, Херсонська обл.).

Четвертий арбітр – Дмитро Кутаков (Бровари, Київська обл.).

Делегат ФФУ – Віктор Наскалов (Мукачево, Закарпатська обл.).

Спостерігач арбітражу – Леонід Ярмолинський (Київ).

«Карпати»: Кучинський, Бусько, Ковтун, Папа (Нестеров, 46), Мірошніченко, Кльоц, Онгла, Ді Франко (Толочко, 78), Мякушко, Йода, Понде (Дебелко, 68).

Запасні: Пеньков, Слива, Федецький, Мендес.

Головний тренер – Фабрі Гонсалес.

«Десна»: Паст, Огіря, Філіппов, Картушов (Безбородько, 60), Гітченко, А. Фаворов, Мостовий, Старенький (Козак, 60), Імереков, Д. Фаворов, Богданов (Хльобас, 73).

Запасні: Литовка, Якимів, Нємчанінов, Сергійчук.

Головний тренер – Олександр Рябоконь.

Голи: Понде, 52, Мякушко, 77.

Попередження: Йода, 50, Понде, 63, Нестеров, 86 – Д. Фаворов, 51, Огіря, 76.

Вилучення: Йода, 50 (друге попередження).

<nbsp;>

Перед звітним поєдинком проти «Десни»у «Карпат» було чимало кадрових втрат. Тренерський штаб не міг розраховувати одразу на трьох гравців. Через ушкодження не могли зіграти Олексій Гуцуляк та Ніка Сандохадзе. Пропускав гру з чернігівцями й Аді Мегреміч, який в матчі з «Ворсклою» отримав восьме попередження в цьому сезоні – боснійця замінив Олексій Ковтун. Також у старт повернувся Сергій Мякушко. Синхронно зі стартом поєдинку у Львові розпочався дощ, який з плином часу лише посилювався та завдавав незручностей гравцям на полі. Незважаючи на це, вже на перших хвилинах Максиму Кучинському довелося вступати в гру, пише Інформаційний центр ФК «Карпати».

Спочатку чернігівці заробили право на виконання штрафного, який вони розіграли не надто вдало, а за мить Олександр Філіппов завдав точного удару по воротах господарів – його парирував голкіпер «зелено-білих». Вже за декілька хвилин перспективний стандарт заробили «Карпати»: до м’яча підійшов Мякушко, але його удар був неточним – круглий пролетів над воротами.

Перший по-справжньому небезпечний момент у карпатівців виник аж на екваторі тайму. Після серії передач Мірошніченка та Мякушка, м’яч потрапив у ноги Понде. Крістіан з лінії штрафного пробив у дальній кут, але м’яч пролетів зовсім поруч зі стійкою. Відкривати рахунок «зелено-білі» могли на 31-й хвилині – після подачі кутового Папа Гуйє пробивав впритул, проте Андрій Мостовий заблокував небезпечний постріл сенегальця. Далібуло добивання від Франціско Ді Франко, однак м’яч просвистів над поперечкою.

Зі стартом другого тайму «зелено-білі» кинулись в наступ. Перший момент біля воріт Євгена Паста був у Мартіна Онгли, але удар камерунця виявився неточним. Не минуло й десяти хвилин, як «Карпати» залишились у меншості. За грубу гру Карім Йода отримав попередження, а за мить француз івуарійського походження побачив перед собою другу жовту картку за розмови.

Залишившись у меншості, «зелено-білі» зробили те, чого не могли досягти, граючи у повному складі. Після подачі з кутового першим до м’яча дотягнувся Ковтун, який переправив круглого на голову Понде, а той вже у ворота – 1:0! Дощ посилювався, поле витримувало шалену кількість опадів, проте це вносило корективи у гру.

«Десна» не особливо активно йшла в атаку, а «леви» успішно оборонялися. Наблизив господарів до перемоги Мякушко. Карпатівець виконав ідеальний штрафний, яким краще милуватися, ніж читати сухий опис. Феєричний удар Сергія – 2:0! Протягом заключних хвилин чернігівці лише одного разу загрожували воротам Кучинського, проте з ударом Козака кіпер впорався.

2019-06-20 08:25 :32