Новини » Спорт

Тренер «Карпат» Фабрі Гонсалес: Умови були однакові для обох команд

Головний тренер львівських «Карпат» Фабрі Гонсалеса / fckarpaty.com

Післяматчевий коментар головного тренера львівських «Карпат» Фабрі Гонсалеса по завершенні домашнього проти чернігівської «Десни», в якому його команда здобула перемогу з рахунком 2:0.

– Як завжди, в першу чергу хочу привітати футболістів, подякувати за хорошу гру, за ті зусилля, яких вони доклали, граючи на важкому полі. Вони фактично кістьми лягли на полі. Граючи в меншості майже весь другий тайм, вважаю, що команда дуже добре відпрацювала в обороні й заслужила цю перемогу. Щодо самої гри є помітний ріст. Команда це показали в другому таймі проти «Ворскли» і сьогодні ми побачили продовження цієї динаміки. Це правильний шлях, яким потрібно рухатись далі і намагатись здобувати хороші результати.

– Черговий матч «Карпати» грають в меншості. Чим це можна пояснити?

– Я не маю підстав, щоб сказати, чи це вилучення було обґрунтованим, чи ні. Картку Йоді показали за фол і, вочевидь, за розмови. Можливо, там не було підстав, щоб виганяти футболіста. Я цього не знаю.

– Чому замінили Папу Гуйє?

– Папа наприкінці першого тайму просив заміну. У нього виник біль у м’язах і ми одразу відправили Нестерова розминатися. Папа терпів до перерви, а потім сказав, що більше не може продовжувати. Така ж ситуація була з Ді Франком. Він сам попросив заміну.

– Така погода допомогла «Карпатам» чи зашкодила?

– Умови були однакові для обох команд. Нам пощастило забити з кутового, потім Мякушко провів фантастичний гол. Дуже добре ми зіграли в обороні і думаю, що це величезна заслуга.

 Loading...