Новини » Спорт

Тренер «Десни» Олександр Рябоконь: «Карпати» краще налаштувалися і виглядали сильнішими

Головний тренер чернігівської «Десни» Олександр Рябоконь / fckarpaty.com

Післяматчевий коментар головного тренера чернігівської «Десни» Олександра Рябоконя по завершенні матчу у Львові проти місцевих «Карпат», в якому його команда зазнала поразки з рахунком 0:2.

– Як правило перемагає той, хто більше цього прагне. Сьогодні в першому таймі команди грали у футбол, в другому – у водне поло. І в одній, і в іншій грі кращими були «Карпати», вони заслужено перемогли. Тому лише можу привітати шанувальників львів’ян з перемогою. У нас ще попереду три тури, ми ведемо боротьбу за сьоме місце. Для нашої команди це також престижно, тому сподіваюсь, що в наступних матчах будемо грати краще.

– Де і як вашим футболістам черпати мотивацію?

– Це важке питання. Знаєте, якби у нас перша шістка була як в АПЛ – там дійсно перші шість команд рівні за класом, є цікава боротьба, можна заробити великі кошти. У нас зовсім не бачу ніякого сенсу, є дві команди і стає всім не цікаво, починаючи від уболівальників.

– Чи не було у вас думки, що краще було б призупинити матч?

– Можливо. Ви самі бачили, що футболу не було, особливо в другому таймі. Але умови були рівні. Ще раз наголошу, «Карпати» сьогодні краще налаштувалися і виглядали сильнішими за нас.Loading...