live
Новини » Світ

Стало відомо, хто може стати новим прем’єр-міністром Великої Британії

Колишній міністр закордонних справ Великої Британії та екс-мер Лондона Борис Джонсон підтвердив свої наміри поборотися за крісло прем’єр-міністра країни після того, як чинна британська прем’єрка Тереза Мей залишить цю посаду.

Про це повідомляє Німецька хвиля.

«Звичайно, я збираюся це зробити», – заявив Джонсон під час бізнес-форуму у Манчестері. Він додав, що його майбутня участь у гонці «ні для кого вже не є секретом». Таким чином він підтвердив прогнози багатьох оглядачів та політиків щодо його участі у боротьбі за прем’єрське крісло.

Минулого року Борис Джонсон подав у відставку з посади глави МЗС Великобританії на знак протесту проти лінії Мей у переговорах з Євросоюзом щодо Brexit. Сам Джонсон є прихильником так званого «жорсткого» виходу Великобританії з ЄС на умовах Лондона.

Наприкінці березня Тереза Мей заявила, що подасть у відставку з посади прем’єр-міністра, якщо британський парламент схвалить угоду про Brexit. До цього Мей уже тричі намагалася провести через парламент угоду про Brexit, проте безуспішно. Наступна спроба затвердити угоду відбудеться на початку червня.

 Loading...
Loading...
Loading...