Новини » Київ 18 травня, 2019, 6:25
На Київщині продовжується битва зі сміттєзвалищем

Жителі села Глибоке продовжують боротьбу з нелегальним сміттєзвалищем, яке розташоване на сільській території.

Про це пише Погляд.

Сміттєвий палігон, який знаходиться поруч зі злітно-посадковими смугами міжнародного аеропорту «Бориспіль», функціонує вже 20 років. Нещодавно стало відомо, що ТОВ «ЕКО-СЕРВІС» підприємство, яке завідує роботою сміттєзвалища планує розширити територію полігону на 4,6 гектара. Також з’явилася інформація про факт розгерметизації сміттєзвалища, внаслідок чого за межі полігону витікає ціла річка з небезпечними відходами, які потрапляють в ґрунтові води.

Голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко зауважила, що знаходження несанкціонованого сміттєзвалища у селі Глибоке поблизу злітно-посадкової смуги Бориспільського аеропорту неприпустиме. Крім забруднення довкілля та антисанітарних умов, тут є загроза для літаків від птахів, які кружляють над цим сміттєзвалищем. Це грубе порушення Повітряного кодексу та міжнародних угод.

В результаті фінальної зустрічі активістів ГО «Традиція і Порядок», громади Глибоцької сільської ради та головою міста Бориспіль із власниками місцевого сміттєзвалища, було ініційовано проведення екологічної комісії Київської облради в наступний четвер. Також було подане звернення на проведення екологічної перевірки стану довкілля на прилеглій до сміттєвого полігону території. Державна екологічна інспекція Столичного округу з 20 до 30 травня візьме проби води, ґрунту та повітря.

За результатами перевірки будуть проведені збори мешканців села Глибоке, представниками сільради, міськради Борисполя, Бориспільської РДА та власників полігону ТОВ «Еко-Севіс».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 17:29 :40