live
Новини » Політика

Скандал зі США – Віктор Чумак розповів, з чого він розпочався

ZIK

Наскільки я розумію, так звані проблеми України зі США почалися з візиту Генерального прокурора Луценка до Нью-Йорка і з його зустрічі там із персональним адвокатом американського президента Рудольфом Джуліані.

Таку думку в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK висловив позафракційний народний депутат України Віктор Чумак.

«Наскільки я розумію, так звані проблеми України зі США почалися з візиту Генерального прокурора до Нью-Йорка і з його зустрічі там із персональним адвокатом американського президента Рудольфом Джуліані. Що саме розказав Луценко Джуліані, мені невідомо, я не був присутній на цій зустрічі»,– підкреслив нардеп.

На думку Віктора Чумака, ця історія може закінчитися тільки тоді, коли два дипломатичних відомства – України і США проведуть певні консультації щодо цього питання.

«Я думаю, що члени МЗС нового президента Зеленського знімуть усі питання щодо розмов про вороже оточення в Україні до американців і до Трампа. Я сподіваюся, що ці молоді, хороші й енергійні люди зможуть довести, що вони не будуть втручатися в американську політику, що вони зацікавлені лише у тому, щоб Америка була абсолютно нормальним українським партнером»,– прокоментував Віктор Чумак.

Нагадаємо, 10 травня персональний адвокат американського лідера Рудольф Джуліані заявив, що планує їхати в Україну, щоб умовити новообраного Президента країни Володимира Зеленського не припиняти розслідування справ, у яких зацікавлений Дональд Трамп. Він також збирався розповісти Зеленському, що знає про людей із його оточення.

Пізніше Джуліані скасував візит, заявивши, що він би опинився у «середовищі людей, які є ворогами Президента, а в деяких випадках і ворогами Сполучених Штатів».

Серед таких людей він назвав нардепа Сергія Лещенка.

Сам Лещенко заявив, що Генпрокурор України Юрій Луценко дезінформував Джуліані, щоб залишитися на своїй посаді.Loading...
Loading...
Loading...