Новини » Політика 18 травня, 2019, 1:40
Переговори Зеленського з Путіним: Юраш заявив про розширення Мінського формату

Мінський процес розпочався із того, що Росія відмовилась спілкуватись з Україною, тому до цього були залучені інші держави. Щоб цей формат став дієвим, туди потрібно запросити гравців-союзників – Велику Британію та США.

Про це в ефірі проекту «Народ проти» в ефірі телеканалу ZIK висловив представник команди Володимира Зеленського Святослав Юраш.

Він наголосив: зараз РФ перебуває у полі ізоляції, і ЄС цього не зупиняє у жодному разі.

«Те, що світ розуміє: Росія веде пряму й тяжку для всього світу війну з Україною – це зрозумілий факт, світ не перестає цього розуміти», – наголосив Юраш.

Водночас, відповідаючи на запитання, чи піде Зеленський на прямі переговори із РФ, він зазначив: Мінський процес розпочався із того, що сама Москва не хоче говорити із Києвом, прикидаючись, ніби її маріонетки «щось означають».

«Тому в цей процес були запрошені іноземні держави. Ми постійно говоримо із Великою Британією та США, щоб підняти шанси України добитись цього миру і того, що постійні втрати людей на сході зупиняться», – підкреслив радник Зеленського.

Він додав: Мінський процес «має купу проблем, однак він йде». На уточнююче питання, чи планують запрошувати до Мінського процесу Велику Британію та США, відповів ствердно.

«Ми хочемо, щоб він запрацював. Для цього запросимо туди гравців, які будуть нашими союзниками у цьому процесі, щоб врешті, принаймні перші центральні пункти Мінська втілился», – розповів Юраш.

Як повідомлялось, раніше Володимир Зеленський зазначав, що у відносинах із РФ буде продовжено «нормандський формат», а також – мінський процес, який перезавантажать.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 00:50 :39