Наєв назвав єдину умову для звільнення окупованого Донбасу

Об’єднані сили здатні виконати завдання зі звільнення окупованих місцевими бойовиками і російськими військовими територій протягом дуже короткого часу, якщо будуть створені умови, за яких Росія не буде втручатися в хід військових дій на Донбасі.

Про це заступник начальника Генерального штабу ЗСУ, екс-командувач операцією Об’єднаних сил Сергій Наєв заявив в інтерв’ю Укрінформу.

«16 березня 2018 року під час мого призначення на посаду командувача Об’єднаних сил керівництвом було поставлене ​​чітке завдання: посилити Об’єднані сили настільки, щоб вони були не тільки обороноздатні, а й здатні звільнити тимчасово окуповані території. І це завдання виконано», – підкреслює екс-командувач ООС.

З його слів, сьогодні Об’єднані сили – це вагомий аргумент в руках керівництва держави під час діалогу в інтересах українського народу.

«Ми, військові, дуже добре розуміємо, що сама підготовка до активної наземної фази бойових дій зі звільнення тимчасово окупованих територій буде значно перевищувати час самих наземних дій. Ця підготовка мусить включати певний комплекс заходів, зокрема й на окупованій території Донецької та Луганської областей», – зазначив генерал.

Він підкреслив, що це робиться для того, щоб не допустити втрат серед цивільних громадян.

«Життя солдата і цивільного населення – найцінніше. Тому здійснення наземних дій має відбуватися тільки за умови створення сприятливих умов. Хочу також підкреслити, що ведення активних наземних дій можливо лише за умови ухвалення відповідного рішення керівництвом держави. Підкреслюю, що протягом року, коли я очолював Об’єднані сили, розпорядження на підготовку і проведення таких дій до мене не надходило», – резюмував Наєв.

 

Loading...
Loading...
Loading...