Новини » Події 396 Читать эту новость на русском

На кордоні з Польщею викрили контрабандистів з 1300 кг кави і 200 кг сиру

У пункті пропуску для автомобільного сполучення «Шегині –Медика»« під час митного контролю виявили незаконне переміщення у «Volkswagen Transporter» понад 200 кг сиру.

Як повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Львівській області, його намагався ввезти до України громадянин України, 26-річний мешканець Львівщини. Він для перетину кордону обрав смугу руху «зелений коридор», чим засвідчив відсутність у нього товару, який є обмежений до ввезення в Україну.

Під час візуального огляду автомобіля у працівників митниці виникла підозра про можливе переміщення прихованих від митного контролю товарів. Вони вирішили провести поглиблений огляд транспортного засобу в спеціально облаштованому місці. Там у салоні автомобіля серед особистих речей митники знайшли 216 кг сиру різного найменування.

В іншому випадку громадянин України, 23-річний мешканець Івано-Франківщини через пункт пропуску «Краковець-Корчова» намагався ввезти 1344 кг розчинної кави. В декларації він вказав, що перевозить вживані меблі. Однак у салоні «Мерседес-Бенц Спрінтер», окрім них, митники знайшли коробки з кавою.

Так, громадяни порушили вимоги Постанови Кабінету Міністрів України від 21.05.2012 № 434 «Про обсяги та порядок ввезення громадянами на митну територію України харчових продуктів для власного споживання» та ст. 378 МКУ.

За цими фактами складено протоколи про порушення митних правил. Сир та каву вилучено. Справи скерують до суду, який і визначить покарання.

 

загрузка...
загрузка...
Loading...